Poker Strategy to portal społecznościowy, który niechętnie polecam ponieważ nie ma planu marketingowego, który wypłacał by prowizję za moich poleconych partnerów.
Ale właśnie tym różną się programy partnerskie od MLM.

Program dotyczy polecania tylko użytkowników, a jeżeli użytkownik zechce zostać polecającym ja z tego tytułu nie posiadam żadnych korzyści.
Tak więc, jeśli ktoś się zdecyduje na polecanie Poker Strategy będzie automatycznie moim konkurentem na rynku, czego chyba nie muszę bardziej tłumaczyć.
Produkt jakim jest szkoła pokera, sprzedaje się rewelacyjnie ze względu na darmowy kapitał startowy. Co jest ewenementem wśród programów partnerskich.
Portal tworzy mnóstwo wiedzy, szkoleń w postaci materiałów wideo, wpisów opisujących zagadnienia gry praktycznie w każdej odmianie, to z kolei ma wpływać na rozwój wiedzy użytkowników którzy mogą wyżej wymieniony darmowy kapitał startowy zamienić na swoje wygrane i budowę tak zwanego
bankrolla ( stan konta twoich pieniędzy ) .

– Firma ma swój wewnętrzny system linków partnerskich z największymi na świecie poke room ami.
– One z kolei płacą jej prowizję za polecanie swoich użytkowników tak więc poker room wypłacają prowizję Pokerstrategy.
– A z kolei pokerstrategy jest w stanie dzielić się jeszcze z Tobą tą prowizją oraz wypłacać darmową gotówkę na start dla nowych użytkowników.

Twoje prowizję na Pokerstrategy są bardzo uzależnione od tego ile osoba przez ciebie polecona gra i na jakich stawkach. Połączenie i promowanie szkoły pokera jest idealnym połączeniem do generowania stałego przychodu.  Ale niestety wiele osób się nie szkoli i szybko traci swój kapitał startowy, na pocieszenie ciekawe jest to że taki kapitał startowy osoby aktywne dostają kilkukrotnie co tobie jako polecającemu daję kolejną szansę na to że polecona osoba wyszkoliła się i zacznie wygrywać co oczywiście jak już się domyślasz przełoży się na twoje zarobki.
Więcej szczegółów możesz już teraz się dowiedzieć rejestrując się do Pokerstrategy.