You are currently viewing Sklep internetowy Glory & Pride

Sklep internetowy Glory & Pride

 

Od samego początku zakładałem, aby otworzyć własny sklep i dzielić się wiedzą na temat budowy takiej możliwości zarabiania online z widzami 
i czytelnikami profitmilion.com

Okazuje się, że sprawa teoretycznie jest banalna, a ja sobie ją oczywiście trochę utrudniłem ponieważ po kilku latach nauki tworzenia bloga zmieniłem motyw i trochę rzeczy się mi wykrzaczyło. Do tej pory testowałem kilka innych opcji utworzenia sklepu ( comarch, shoplo )
i wydawało się to skomplikowane, ale kiedy dowiedziałęm się i sprawdziłem WooCommerce to postanowiłęm rozpocząć przygodę natychmiast.
Cieszę się, że doszedłem do etapu w którym stworzę źródło dochodu nie nalerzące do formy marketingu wieleopoziomowego czy polecania w progrmach partnerskich rozwiązań zewnętrznych firm. 

Teraz buduję własną markę i to ja będę tworzył program partnerski dla 
marketingowców i osób, którym spodoba się mój produkt. Wszystko oczywiście tworzę sam, ale myślę że będę musiał powoli zlecać część zadań na zewnątrz. Czuję większą satysfakcję i motywację do działania aniżeli w PP czy MLM z tym, że odpowiedzialność wzrasta oraz koszty inwestycji. 
Również dochodzi element rejestracji własnej działalności gospodarczej 
i będzie to miało miejsce w Niemczech. Wstępnie planuję otwarcie sklepu na 1.06.2020 i w sytuacji że jest kryzys i pracuję na etacie mniej to mam więcej czasu na pracę nad sklepem. 

Planowałem zaciągnąć kredyt pod start sklepu, ale może się obejdzie bez
tej konieczności. Trochę spraw muszę przemysleć ponieważ nie wiem czy sprzedawać na początku tylko w Polsce czy w rózwnież w Niemczech.
Kolejnym dylematem jest temat i grupa docelowa, gdzie będę kierował 
swoją ofertę wacham się między spotami walki i motywacją. To są obszary w których chciał bym działać na początku. Mam już fajnego wykonawcę lecz ceny są zaporowe i wolał bym na poczatek produkować trochę gorszej jakosci i taniej. Tak więc jak widać to tylko kilka kwestii które trzeba ogarnać, a czasu jest coraz mniej jednak uwielbiam pracować pod jego presją. 
Motywacja wtedy jest na mega wysokim poziomie. 


Biznes oczywiście otwieram, aby osiagnąć sukces i go rozwijać. Najważniejszą kwiestią na profitmilion.com jest dzielenie się z wami jak tego prosto dokonywać, jeśli przestudiujesz możliwości jakie przedstawiam w moich wpisach to – to wyzwanie wymaga najwięcej w porównamiu do MLM, PP czy krypto rozwiązań. Ok nie zanudzam bo i tak nie wiem czy kiedykolwiek ktoś to będzie czytał, trzeba się wziąć za jakąś pracę. 

profitmilon

Jestem ogromnym fanem internetu, jego możliwości są wspaniałe. Interesuję się i obserwuję formy zarabiania w internecie od 2004 r.