Raport naliczanie FAP po 10 dniach.

Witam dziś króciutko podsumowanie programu FutureAdPro. Prosto mówiąc, programu polegającego na klikaniu dziennie 10 reklam. Wykupiłem 10 adpaków po 50$ to jest około 500$.
Dziennie firma przy tej kwocie nalicza mi około 5 $. ( na dzień 
wpisu jest to między 4.75 – 4.86 $ ) Niedawno dowiedziałem się że firma to reguluje co daje większą  stabilność programu, ale o tym w późniejszych wpisach.
Po 12 dniach naliczone prowizje dojdą do poziomu 50 $,
co pozwoli dokupić kolejną paczkę, czyli będzie dla mnie pracowało 11 adpaków. A kwota będzie wahać się w granicach 5.22 $ więcej możecie sobie przeanalizować w kalkulatorze 
Mariusza Pelczarskiego którego obserwuje i już zarabia bardzo dobre pieniądze w FAP.
03.06.2017 godz. 12.40 pierwsze 5 $
 W ten sposób co kilkanaście dni z uzbieranej kwoty można dokupywać kolejne adpaki i tym samym powiększać swoje przychody.

Jest to bardzo ciekawa forma udziału w zyskach z reklamy, która swoją popularność zawdzięcza ze względu na prostotę i brak konieczności polecania programu innym. Dodatkowym atutem dla osób wykupujących adpaki jest to ,że mogą one publikować swoje reklamy w środowisku osób nastawionych na zarabianie w sieci. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie ! ( o tym później )
” portal społecznościowy „ osób, które zarabiają w internecie.

03.06.2017 godz. 12.40 pierwsze 5 $
 Na dzień dzisiejszy jest to około 1.000000 użytkowników z całego świata. Jako ciekawostkę powiem Tobie że dwa największe rynki MLM na świecie Chiny i USA zaczynają interesować się FutureNet i programem binarnym oraz programem reklamowym FutureAdPro.
Firma pracuje cały czas nad rozwojem i inwestuje w wiele przedsięwzięć. Jest to dość transparentne i daje nadzieje na ciągły wzrost i zdobywanie kolejnych rynków, co każdej współpracującej osobie. daje nowe możliwości i kolejne źródła dochodu.
11.06.2017 godz. 11.55 około 40 $ prowizji.
Ważna rzeczą która jest ciekawa dla początkujących osób swoją przygodę z zarabianiem w sieci z FutureNet, jest gotowy system momentum. Jak bym miał szybko i prosto wytłumaczyć to czym jest ten system zdobywania kontaktów powiem tylko tyle, że tego typu strony przechwytujące kilka lat temu uczyłem się tworzyć, co pochłaniało wiele mojego czasu. Dziś w momentum system zajmuje to kilka minut!  Jest to wspaniałe narzędzie do zbierania kontaktów i przedstawiania biznesu jakim jest FutureNet.
11.06.2017 godz. 12.00 ponad 40 $ naliczonych prowizji.
Podsumowując:
Istotna jest prostota  oraz wiele ciekawych narzędzi do promocji FutureNet, ale co ważniejsze do zarabiania w systemie FutureAdPro, nie trzeba polecać.
Jest to problem wielu osób. I tu muszę wspomnieć, że dodatkowe korzyści za polecanie systemu są ogromne, ale o tym w kolejnych wpisach.
Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem oraz współpracą ze mną skontaktuj się.
Jeśli nie jesteś jeszcze gotów skorzystaj z mojego darmowego szkolenia i wpisz się na listę a będziesz otrzymywał wiedzę na temat zarabiania w internecie. Bądź po prostu czytaj moje wcześniejsze wpisy w zakładce VideAndBlog
Profitmilion – Piotr Gabrynowicz
Pozdrawiam