You are currently viewing Czym jest mój e-commerce ogólnie.

Czym jest mój e-commerce ogólnie.

Czym jest mój e-commerce ? 

E-COMMERCE to dziedzina handlu, która głównie odbywa się w sieci internetowej. Żyjemy w czasach, gdzie bez pieniądza człowiek cierpi biedę i ciężko wyżyć, to co obserwuję i czego doświadczyłem w moim życiu, daje mi pewien obraz.
Praca jest ciężka, niebezpieczna i szkodliwa, do tego technologia i automatyzacja przemysłu redukuję ilość etatów, co powoduje osłabienie gospodarcze ponieważ, jeżeli ludzie nie będą zarabiać to nie będą kupować produktów od producentów, logiczne? Krąg ekonomiczny się nie zamyka!
To jest ogromny problem społeczny!

Według mnie to rodzi ogromne możliwości dla przemysłu
e-commerce
, a dokładnie marketingowi wielopoziomowemu
( MLM )  oraz  Programom Partnerskim ( PP ) ,czyli czymś bardziej zaawansowanym niż pewnie znane Tobie karty rabatowe np. ” Cashe back ” mające na celu twoje lojalne zakupy. Idąc dalej…
MLM i PP to bardziej zaawansowana forma rabatów i zniżek ,a przy zaangażowaniu i pracy bardzo dobrych zarobków! W dzisiejszych czasach otworzyć biznes, stworzyć własna stronę lub sklep internetowy bez wiedzy i umiejętności web mastera to żaden problem. Problemem jest dotarcie do klienta z oczywiście atrakcyjnym i konkurencyjnym produktem. Dlatego, to o czym piszę wyżej,  MLM jest rozwiązaniem problemu dla obu stron, producenta i konsumenta.

Producenci dzielą się zyskami z prosumentami, czyli lojalnymi klientami i partnerami, co pozwala na dalszy rozwój automatyzacji przemysłu, ale również automatyzacji działań marketingowych co jest ewenementem!
O tych tematach i rozwiązaniach napiszę, rozwinę kwestię w innych działach i wpisach. Dla mnie jest to kierunek, który będzie w najbliższych latach bardzo dynamicznie wzrastał w Polsce, Europie i na świecie. I jest zadowalającym rozwiązaniem dla całego społeczeństwa.

Profitmilion – Piotr Gabrynowicz

profitmilon

Jestem ogromnym fanem internetu, jego możliwości są wspaniałe. Interesuję się i obserwuję formy zarabiania w internecie od 2004 r.