You are currently viewing Raport naliczanie FAP po 10 dniach.

Raport naliczanie FAP po 10 dniach.

Witam dziś króciutko podsumowanie programu FutureAdPro. Prosto mówiąc, programu polegającego na klikaniu dziennie 10 reklam. Wykupiłem 10 adpaków po 50$ to jest około 500$.
Dziennie firma przy tej kwocie nalicza mi około 5 $. ( na dzień 
wpisu jest to między 4.75 – 4.86 $ ) Niedawno dowiedziałem się że firma to reguluje co daje większą  stabilność programu, ale o tym w późniejszych wpisach.
Po 12 dniach naliczone prowizje dojdą do poziomu 50 $,
co pozwoli dokupić kolejną paczkę, czyli będzie dla mnie pracowało 11 adpaków. A kwota będzie wahać się w granicach 5.22 $ więcej możecie sobie przeanalizować w kalkulatorze 
Mariusza Pelczarskiego którego obserwuje i już zarabia bardzo dobre pieniądze w FAP.
03.06.2017 godz. 12.40 pierwsze 5 $
 W ten sposób co kilkanaście dni z uzbieranej kwoty można dokupywać kolejne adpaki i tym samym powiększać swoje przychody.

Jest to bardzo ciekawa forma udziału w zyskach z reklamy, która swoją popularność zawdzięcza ze względu na prostotę i brak konieczności polecania programu innym. Dodatkowym atutem dla osób wykupujących adpaki jest to ,że mogą one publikować swoje reklamy w środowisku osób nastawionych na zarabianie w sieci. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie ! ( o tym później )
” portal społecznościowy “ osób, które zarabiają w internecie.

03.06.2017 godz. 12.40 pierwsze 5 $
 Na dzień dzisiejszy jest to około 1.000000 użytkowników z całego świata. Jako ciekawostkę powiem Tobie że dwa największe rynki MLM na świecie Chiny i USA zaczynają interesować się FutureNet i programem binarnym oraz programem reklamowym FutureAdPro.
Firma pracuje cały czas nad rozwojem i inwestuje w wiele przedsięwzięć. Jest to dość transparentne i daje nadzieje na ciągły wzrost i zdobywanie kolejnych rynków, co każdej współpracującej osobie. daje nowe możliwości i kolejne źródła dochodu.
11.06.2017 godz. 11.55 około 40 $ prowizji.
Ważna rzeczą która jest ciekawa dla początkujących osób swoją przygodę z zarabianiem w sieci z FutureNet, jest gotowy system momentum. Jak bym miał szybko i prosto wytłumaczyć to czym jest ten system zdobywania kontaktów powiem tylko tyle, że tego typu strony przechwytujące kilka lat temu uczyłem się tworzyć, co pochłaniało wiele mojego czasu. Dziś w momentum system zajmuje to kilka minut!  Jest to wspaniałe narzędzie do zbierania kontaktów i przedstawiania biznesu jakim jest FutureNet.
11.06.2017 godz. 12.00 ponad 40 $ naliczonych prowizji.
Podsumowując:
Istotna jest prostota  oraz wiele ciekawych narzędzi do promocji FutureNet, ale co ważniejsze do zarabiania w systemie FutureAdPro, nie trzeba polecać.
Jest to problem wielu osób. I tu muszę wspomnieć, że dodatkowe korzyści za polecanie systemu są ogromne, ale o tym w kolejnych wpisach.
Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem oraz współpracą ze mną skontaktuj się.
Jeśli nie jesteś jeszcze gotów skorzystaj z mojego darmowego szkolenia i wpisz się na listę a będziesz otrzymywał wiedzę na temat zarabiania w internecie. Bądź po prostu czytaj moje wcześniejsze wpisy w zakładce VideAndBlog
Profitmilion – Piotr Gabrynowicz
Pozdrawiam

profitmilon

Jestem ogromnym fanem internetu, jego możliwości są wspaniałe. Interesuję się i obserwuję formy zarabiania w internecie od 2004 r.