You are currently viewing Dlaczego MLM ? Jak zacząć w marketingu sieciowym ? Co będziesz robić ?

Dlaczego MLM ? Jak zacząć w marketingu sieciowym ? Co będziesz robić ?

Zastanawiam się dlaczego znaczna część społeczeństwa nie jest przekonana do MLM-u, dlaczego nie akceptuje pewnych
warunków które trzeba spełniać aby zaistnieć w branży.
Co gorsza wiele osób atakuje marketing sieciowy.

Po pierwsze: Brak wiedzy – ludzie w internecie uwielbiają
komentować co lepsze jako non name person, czyli jako osoby nieznane i nie podające swoich danych. Co pozwala na black PR
czyli nieuczciwe atakowanie konkurencji. Ale największym problemem jest to ze ludzie atakują rozwiązania których nie rozumieją, a co śmieszniejsze nie rozumieją bo nie starają się szkolić i uczyć, więc nie są w stanie rozwijać się i zarabiać.
A najgorsze jest to że ludzie po porażce nie przyznają się do niej, nie biorą odpowiedzialności za porażkę na siebie tylko szukają wymówek i przerzucają odpowiedzialność na firmę czy branże.
I to jest bardzo powszechne.

Po drugie:  Przedsiębiorczość – ludzie nauczeni są zarabiać w pracy która wynagradza ich za czas jaki przepracowali. Mało popularne jest zarabianie za wyniki, mało osób jest zainteresowana pracą gdzie muszą zainwestować i ich pierwsze prowizje są naliczane od zera, taka forma zarabiania jest stosunkowo trudna i nie ma tak naprawdę żadnej gwarancji.
To wszystko powoduję patrz pkt. 1 brak świadomości i wiedzy. Reasumując to wszystko brak w społeczeństwie żyłki przedsiębiorczości i się nie dziwię bo niby z czego mieli by wziąć środki na start … z pracy na etacie ? raczej nie z doświadczenia wiem że ciężko z tego źródła dochodu przeżyć cały miesiąc.
Na koniec odrobina nadziei, są firmy w których nie trzeba inwestować zbyt wiele, np: 5 zł

Po trzecie: Mentalność biedaka – ludzie niestety mają problemy z rozmawianiem na temat pieniędzy, kierują nimi dziwne przekonania takie jak: pieniądze to nie wszystko, pierwszy milion trzeba ukraść, temu to się udało odnosząc się do osoby dobrze usytuowanej finansowo. Nie ma wiary w siebie, w biznes, w system, w inne rozwiązania które pojawiają się na rynku pracy. Niestety jeśli znowu wrócimy do pkt. 1 to najważniejszy z elementów ! Świadomość i obraz tego z czym mamy do czynienia nie może być jasny, kiedy się nie dowiadujemy, kiedy nie doświadczamy, nie ma opcji abyśmy byli obiektywni. Społeczeństwo które jest przygniecione ciężką i długą pracą
na etacie, preferuje rozwiązania które daje państwo opiekuńcze.
A w branży marketingu, promowane są cechy przywódcy, niezależności, zaangażowania ciągłego rozwoju na tak konkurencyjnym rynku. A tu trzeba być wytrwałym, konsekwentnym, zaangażowanym. Trzeba po każdej porażce się podnosić i walczyć dalej. Mało tego trzeba pomagać innym a jak tu pomagać jak sam oczekujesz pomocy i lubisz otrzymywać pomoc. Na koniec trochę pozytywnie, ludzie na szczęście, żyją w czasach “wolnego wyboru” Więc możesz to zacząć zmieniać.

Skoro już wiesz że znaczna cześć społeczeństwa nie daje sobie rady w branży a wiesz że Ty sobie poradzisz i mimo trudności, przetrwasz i skutecznie krok po kroku, awans po awansie możesz się ze mną rozwijać zapraszam do kontaktu i współpracy.

Ja zmieniam się na lepsze, każdego dnia lepszy niż wczoraj !

profitmilon

Jestem ogromnym fanem internetu, jego możliwości są wspaniałe. Interesuję się i obserwuję formy zarabiania w internecie od 2004 r.