You are currently viewing Naliczenia FutureAdPro po 120 ( Raport )

Naliczenia FutureAdPro po 120 ( Raport )

FutureAdPro Podsumowanie
Czym jest FutureAdPro ? FAP jest programem pozwalającym zarabiać w internecie na reklamie wewnętrznej.
Jest jedną z najłatwiejszych form zarabiania po przez
dzienne kliknięcie 10 reklam.
Co zajmuje około 10 minut dziennie pracy. Brak potrzeby
polecania kolejnych osób czyni tą formę zarabiania bardzo popularną wśród społeczeństwa.
Oczywiście polecanie tego Biznesu pozwala czerpać kolejne korzyści finansowe i bonusy, z wyżej wymienionej działalności polecania, ale nie jest konieczne do zarabiania.  W tej części raportu skupię się na tym sposobie zarabiania bez rekomendacji innym osobą tego biznesu.
Ja zainwestowałem około 500 euro na  4 miesiące, to pozwoliło mi zakupić 10 pakietów ( Adpack ) czyli 10X50$ lub euro
gdyż w tej firmie mamy możliwość wykupienia AdPack za 10 $ oraz za 50 $ na chwilę obecną nie interesowałem się wcale pakietami za 10 $ i nie będę się wypowiadał na ich temat- choć nadmienię,że procują one trochę wolniej i niestety ze względu na ich mniejszą wartość naliczenia ich zarobki są stosunkowo
niskie. Z kolei pakiety 50 $ pracują 4 miesiące i wypracowują po tym okresie około 20 % zysku. Co daje mi w moim przypadku około 600 $ Najciekawszym rozwiązaniem jest re inwestycja zgromadzonych naliczeń, co pozwala przyśpieszać i pomnażać kolejne naliczenia, czyli swojego rodzaju dźwignia finansowa.
To pozwoliło Mi z zainwestowanej początkowo kwoty 500 $ uzyskać około 800 $ ! w tym samym czasie 4 miesięcy.
Oczywiście, każda re inwestycja ( czyli dokupienie kolejnego AdPack ) powoduję 4 miesiące jego pracy, aż do momentu wypracowania 20% i jego wygaśnięcia. Więcej informacji zobacz w nagranym przeze mnie materiale wideo zapraszam.

profitmilon

Jestem ogromnym fanem internetu, jego możliwości są wspaniałe. Interesuję się i obserwuję formy zarabiania w internecie od 2004 r.